KONKOLprodukt: Oferta schodów drzwi i okien

Schody

schody drewniane

Schody drewniane oferowane przez nasza firmę cechują się wysoką jakością dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu. Jesteśmy na rynku od 1990 roku i produkujemy oraz montujemy schody dopasowane do potrzeb naszych klientów. Dzięki zastosowaniu szerokiego wachlarza materiałów (różne gatunki drewna, stal nierdzewna, aluminium..) oraz wielu barw nasze schody drewniane wpasują się idealnie w każde wnętrze.

Firma zapewnia kompleksową obsługę począwszy od projektowania, aranżacji i doboru schodów aż do końcowej realizacji zamówienia łącznie z montażem - NA TERENIE CAŁEGO KRAJU ! Wysoka jakość schodów w połączeniu z krótkimi terminami realizacji są niezmiernie ważnym celem działalności firmy. Ogromne doświadczenie w zakresie technologii wytwarzania, fachowa wiedza oraz kreatywne pomysły sprawiają że nasi Klienci są w pełni usatysfakcjonowani nowymi schodami. W naszej ofercie znajdują się stopnie z różnych rodzajów drewna dębowego, jesionowego oraz drewna egzotycznego . Stopnie są KLEJONE WARSTWOWO oraz czterokrotnie lakierowane, co zapewnia im wysoką jakość trwałej powierzchni.

Drzwi

Drzwi zewnętrzne

Muszą być solidne i wytrzymałe a zarazem estetyczne. To one właśnie bronią nasz dom czy mieszkanie przed, ciepłem czy zimnem, hałasem, deszczem i śniegiem, ale przede wszystkim przed wizytą niepożądanych gości. Dlatego też ich konstrukcja różni się zasadniczo od konstrukcji lekkich drzwi wewnętrznych. Drzwi zewnętrzne wykonywane są pod wymiar klienta z litego dębu (bądź do wyboru drewna egzotycznego) klejonego warstwowo, ocieplanego styropianem. Wyposażone są również w zamek listwowy na dwie wkładki patentowe, próg aluminiowy. Oczywiście całość asortymentu malujemy i lakierujemy natryskowo. Posiadamy szeroką paletę barw do wyboru.

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne wykonujemy pod wymiar klienta - z wykończoną powierzchnią natryskową w bogatej palecie kolorów. Skrzydła drzwiowe wykonane są w konstrukcji ramowo płycinowej i technologii klejenia warstwowego. Zapewnia ona eliminację wad drewna, podnosi walory estetyczne produktów, oraz pozwala zachować stabilność wymiarową przez ograniczenie naturalnej pracy drewna. Drzwi wyposażone są w zamki, estetyczne zawiasy i uszczelki. Futryny i opaski drzwiowe regulowane. Skrzydła szklimy wg potrzeb klienta z wzorów szkła dostępnego na rynku (szkło malowane , piaskowane, rycie w szkle, witraż… )
Posiadamy w stałej ofercie drewna krajowe i egzotyczne.

DRZWI KONKOLprodukt to najwyższa klasa w rozsądnej cenie ! Nic nie stanowi dla nas problemu. Masz swój wzór ? Nie ma problemu zrealizujemy go dla Ciebie !

Okna

W dzisiejszym budownictwie inwestorzy powracają do stosowania tradycyjnej drewnianej stolarki okiennej doceniając jej piękno i walory użytkowe.

okno drewniane

Przekrój okna

1. Szyba termoizolacyjna.
2. Uszczelnienie silikonowe przy szybie.
3. Skrzydło.
4. Aluminiowy okapnik zewnętrzny.
5. Trójwarstwowo klejony ramiak okienny.
6. Ościeżnica.
7. Uszczelka.
8. Dodatkowy okapnik aluminiowy na skrzydło.

Okna drewniane są postrzegane jako towar luksusowy, dlatego stanowią jedynie 15% rynku stolarki otworowej. Są szczelne, ciepłe i ciche. Dzięki klejonej konstrukcji profili okna się nie wypaczają. Są sztywne i nadają się do dużych przeszkleń. Mogą być malowane lub lakierowane, z widocznym rysunkiem słojów. Mogą mieć dowolny kształt. Można je wyposażyć w funkcje antywłamaniowe. Skomplikowany proces produkcyjny sprawia, że są dokładnie wykonane. Nadają wnętrzu ciepły, przytulny charakter. Ładnie komponują się z innymi elementami drewnianymi w domu. Odpowiednio pielęgnowane będą służyły przez 90 lat.

Nasze produkty wykonane są z drewna trójwarstwowo klejonego, malowane wodnymi farbami akrylowymi z palety barw najlepszych producentów.