KONKOLprodukt: najlepsze schody i drzwi w Polsce

Najpierw jest marzenie by mieć wyjątkowy dom.
Potem rodzi się pomysł jak ma on wyglądać.
Aż w końcu zaczyna się realizacja...

Jesteśmy po to, aby POMÓC PAŃSTWU ZREALIZOWAĆ TO MARZENIE …Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasze wyroby (drzwi, schody i okna) cieszą się na rynku rosnącym zainteresowaniem i renomą, a nasza marka zdobywa uznanie zarówno w kraju jak i za granicą.
Oferujemy Państwu najlepsze na terenie Polski drzwi, schody oraz okna Wykonujemy całość prac składających się na gotowy produkt, począwszy od wyboru drewna, poprzez jego dokładną obróbkę, a kończąc na fachowym montażu.
Doświadczenie naszych pracowników pozwala dopasować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zamówienia zarówno schodów jak i drzwi o nietypowym wzornictwie, kształtach i wymiarach, szerokiej gamie kolorystycznej, nie stanowią dla nas żadnego problemu. Dzięki temu Państwa drzwi, schody i okna nabiorą niepowtarzalnego charakteru.
Współpracując z dostawcami najlepszych materiałów i okuć tworzymy dla Państwa produkty NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI. W skład naszych usług wchodzą m.in.: pomiary u klienta, transport oraz montaż.

Przy PRODUKCJI WYROBÓW , które oferujemy naszym KLIENTOM kierujemy się jednym bardzo ważnym kryterium, a mianowicie wysoką jakością.